• Home
  • Miejsce konferencji

Miejsce konferencji

 

XVI edycja Forum Spółdzielczości Mleczarskiej odbędzie się w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku k. Warszawy. Hotel Narvil Conference & Spa to połączenie elegancji, nowoczesności i harmonii z przyrodą. Luksusowy hotel usytuowanym nad brzegiem rzeki Narew, w spokojnej okolicy przepełnionej przepięknym krajobrazem natury to nie tylko doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, ale również świetna okazja do wypoczynku.

 

Hotel Narvil Conference & Spa to nie tylko luksusowe pokoje i apartamenty, ale również wykwintna kuchnia, która zadowoli gusta najbardziej wymagających smakoszy.

 

Na Gości czekają liczne atrakcje rozrywkowe i sportowe, m.in. basen, sauny, dyskoteka, tory do kręgli, korty do squasha i tenisa ziemnego, siłownia w plenerze oraz przystań nad Narwią. 

 

Niagara Spa to oryginalny azyl ciszy i relaksu. Wysoko wyspecjalizowani terapeuci, 11 unikalnych gabinetów i bogata gama zabiegów sprawią, że marzenie o podróży do wyjątkowych zakątków świata i krain luksusu stanie się autentycznością.