• Home
  • Credit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Jesteśmy bankiem uniwersalnym. Oferujemy  produkty i usługi dla klientów indywidualnych, rolników i przedsiębiorstw rolniczych, małych i średnich firm oraz międzynarodowych korporacji. Proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb – od konta, kart debetowych i kredytowych oraz kont walutowych, poprzez szeroką gamę kredytów, oszczędności i fundusze inwestycyjne, po ubezpieczenia dla klientów i ich bliskich. Jesteśmy jednym z wiodących banków w Polsce w zakresie kompleksowego oferowania produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Oferta korporacyjna obejmuje usługi w obszarach jak standardowe finansowanie, bankowość transakcyjna, finansowanie handlu, finansowanie strukturalne, rynki kapitałowe, bankowość inwestycyjna.


Nasze produkty i usługi dostępne są w sieci blisko 450 placówek bankowych i partnerskich i ponad 12 tysięcy punktów sprzedaży partnerów, 4 Centrach Korporacyjnych, jak również zdalnie przez telefoniczny, internetowy i mobilny serwis CA24.


Credit Agricole Bank Polska koncentruje się na wdrażaniu innowacji technologicznych i rozwiązań cyfrowych ułatwiających zdalny dostęp do usług, przede wszystkim jednak przykłada dużą wagę do jakości obsługi w bezpośrednim kontakcie z klientem.


Credit Agricole Bank Polska jest częścią Grupy Crédit Agricole – lidera bankowości uniwersalnej bliskiej klientowi we Francji oraz jednej z największych grup finansowych w Europie. Wywodząca się ze spółdzielczych kas rolniczych Grupa do dziś pozostaje wierna swoim korzeniom, dlatego szczególnie bliskie są jej potrzeby sektora rolnego i rolno-spożywczego. Credit Agricole Bank Polska w budowaniu relacji z klientami z segmentu agrobiznesowego korzysta z kompetencji i doświadczeń kas regionalnych Crédit Agricole tworzących największy bank rolniczy we Francji.