ul. Adama Mickiewicza 7/23, Białystok +48 85 743 68 56 biuro@2018.forum-mleczarskie.org

Paolo De Castro o FSM

6 lipca 2018 Ania 0 Comment

Paolo De Castro, Poseł do Europarlamentu, Pierwszy Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego jest zachwycony wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

„Serdecznie polecam tematykę tegorocznego Forum, która skupi się na obecnym oraz przyszłym kształcie Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 r., aktualnym stanie sektora mleczarskiego, mechanizmach zabezpieczających i wspomagających dochody rolników i przetwórców czy możliwościach stwarzanych przez krajowe i unijne fundusze inwestycyjne oraz wielu innych tematach. Zachęcam do udziału w XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które jest doskonałą okazją, by porozmawiać na tematy związane z branżą mleczarską z tak znakomitymi gośćmi.” – mówi Paolo De Castro.

Zachęcamy serdecznie do obejrzenia pełnej wypowiedzi Posła Paolo De Castro: https://www.youtube.com/watch?v=up7Ei9kkBeU

„Jest mi niezmiernie miło, iż Forum Spółdzielczości Mleczarskie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na całym świecie. Świadczy o tym m.in. film z udziałem Europosła Paolo De Castro. Należy pamiętać, iż Forum to doskonałe miejsce do wymiany poglądów, myśli czy opinii związanych z sektorem mleczarskim. To właśnie podczas Forum powstają najefektywniejsze rozwiązania problemów sektora mleczarskiego.” – mówi Agnieszka Maliszewska, organizator Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

Zapraszamy do udziału w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbędzie się w terminie 26-28 września 2018 r. w Serocku. W celu wzięcia udziału należy przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na: http://2018.forum-mleczarskie.org/wp-content/uploads/2018/05/Formularz.pdf 

Zapraszamy do rejestracji!